Prišiel ten čas.

Je to už nejaká doba, ako bolo bonsajforum.sk založené. Pomohlo našej komunite zostať v kontakte, či zdieľať vedomosti a skúsenosti. Neúprosne sa však spôsob interakcie presúva na iné platformy. Vidieť to môžeme na počte nových príspevkov tu oproti https://www.facebook.com/groups/bonsajforum. Väčšina zakladajúcich členov sem už pravidelne nechodí, čo má negatívny dopad na počet a kvalitu odpovedí pre nových členov, resp. začiatočníkov.

Rozhodli sme sa preto, že prevádzkovať toto fórum už nemá zmysel a od leta bude doména presmerovávať na svoj Facebookový náprotivok. Venujte mu prosím tichú spomienku. Vidíme sa!

RastoS & lacike

Slovenský preklad knihy Bonsajové inšpirácie 2

zaujímavé časopisy a knihy o bonsajoch a suiseki
Používateľov profilový obrázok
Mimo
Reactions:
Príspevky: 412
Dátum registrácie: 15 Mar 2016, 09:51
Bydlisko: Sady nad Torysou
Kontaktovať používateľa:

Slovenský preklad knihy Bonsajové inšpirácie 2

Príspevok od používateľa Mimo »

Ahojte, dnes spúšťam predpredaj môjho prekladu knihy Bonsajové inšpirácie 2 od Harryho Harringtona.
Kniha oficiálne vyjde v máji, ak všetko pôjde podľa plánu.
Je to voľné pokračovanie knihy Bonsajové inšpirácie 1, v ktorom Harry popisuje ďalšie techniky na tvorbu bonsajov a detailne rozoberá vývoj jednotlivých druhov stromov ako sú Borievky, Japonské javory, Lipa, Smrekovec opadavý, Brest hrabolistý.
Kniha vyjde v limitovanom náklade 200 kusov, čo je o 50 kusov menej, ako je vydané z prvého dielu, no je to tolko, kolko sa doteraz predalo. Z jednotky mám ešte na sklade 50 kusov.
Zakúpiť si ju môžete tu:
https://www.bonsajovekrajinky.sk/p/harr ... piracie-2/

Napísať odpoveď

Návrat na "Literatúra"