Tucnolist z odrezkov

mohykan
Reactions:
Dátum registrácie: 06 Feb 2013, 21:44

Tucnolist z odrezkov

Príspevok od používateľa mohykan »

Zdravim. Pridavam par crassul , ktore som dostal tuto zimu ako odrezky. Mali cca 5cm. Po presadeni do terramolu sa slnili cele leto vonku :) Najvacsi krasavec ma cca 15 cm. Zatial ich nechavam asi tak ,nech porastu,zosilneju . Budem sem pridavat postupny vyvoj a cakat vasu kritiku ,ktora ma posunie dalej ^:)^ (urcite ich chcem presatit do niecoho lepsieho ako su tieto umelaky :) )
Prílohy
DSC_0082.jpg
najvacsi krasavec
najvacsi krasavec
DSC_0085.jpg
tu sa mi paci,jak uplne dole vykukli 2 listy
tu sa mi paci,jak uplne dole vykukli 2 listy

mohykan
Reactions:

Re: Tucnolist z odrezkov

Tak tieto spagetky som zachranil od babky.Mala ich na severnej strane,slnko mali len na obrazku:-D pavucina,musky,listi zvednute,zvraskavene...zachrana priebiehala v presadeni do terramolu,ocisteni od musiek,obstrihal som tie zvraskavene listy a umiestnil som ku balkonovym dveram na slniecko.Po tyzdni sa listy zdvihli,pekne chytali farbu a uz aj nove vyhonky pusta ;-)
Prílohy
zachranene spagetky ;-)
zachranene spagetky ;-)

mohykan
Reactions:

Re: Tucnolist z odrezkov

Ahojte.Tak po dlhsej odmlke sem pridavam co sa vyklulo z odrezkov. Nerobil som s nimi nic, nechal som len nech rastu, sem tam som podstrihol .V tom ciernom kvetinaci su asi 4 , tento rok ich oddelim :) Ostatne zacnem kusok obstrihavat. Uz som to mal v plane tento rok ,no zazili krupy ,tak boli dost obite, tak som ich nechal napokoji...hadam z nich nieco vytvorim :)
Prílohy
IMG_20150126_210036.jpg
IMG_20150126_210107.jpg
IMG_20150126_210118.jpg
IMG_20150126_210203.jpg

Napísať odpoveď

Návrat na "Crassula Ovata"