Zrezana Cinska ruza

Daniel-Košice
Reactions:
Dátum registrácie: 26 Máj 2013, 10:45

Re: Zrezana Cinska ruza

Príspevok od používateľa Daniel-Košice »

Ivet a odstranujes velke listy? Lebo sa mi zda ze sa ti akosi nezmensuju a malo sa zahustuje. Ja som mojustale nechal normalne rast a lenn som ju 2 krat za rok odlistil a ostrihal ale nemalo to vyznam. Tento rok na jar som odlistil a od jari kazdy jeden vacsi list co narastie odstranim ,bol to taky pokus ale nestacim sa divit aka je teraz spokojna. Dost drasticke jej odstranit skoro vsetko co pusti ale vysledok je uzasny. Krasne sa zahustuje a listy uz rastu omnoho mensie. :ymapplause:

ivet mikesova
Reactions:
Dátum registrácie: 07 Sep 2010, 20:48

Príspevok od používateľa ivet mikesova »

Danko, tiez odstranujem velke listy dost casto a kedze bola na jar presadena do novej misky, uplnu defoliaciu som tento rok z bezpecnostnych dovodov nerobila. Momentalne pracujem na vrcholovej casti, lebo tam mi chyba objem, a dokonca sa chysta kvitnut ;) ...

Daniel-Košice
Reactions:

Mne aby v izbe zakvitla to nehrozi ... jeden rok som ju letnil a to kvitla jak sialena ale ked je to moja jedina interierovka. Potom mi v izbe chyba bonsai :(
Ps: ja som len a len Daniel .zdrobneniny mi pilia uši, dakujem ;)

ivet mikesova
Reactions:
Dátum registrácie: 07 Sep 2010, 20:48

Príspevok od používateľa ivet mikesova »

Tak tu máme ďalšiu sezónu a s ňou prošlo presadenie do novej misky, lebo si vie cucnut teda dobre vlahy potvora, tak som jej dopriala trochu vacsiu ... a samozrejme nasledoval aj zostrih dlhych vyhonov. Musela som ozeliet aj 4 kvety, lebo bola dost odrastena, ale ona do do jesene zasa dozenie ;;) .
Prílohy
čínska ruža.jpg

Daniel-Košice
Reactions:

mne sa táto miska pozdáva viac ako tá predchádzajúca. Krásne sa jej vedie, nech žije naveky :)

Napísať odpoveď

Návrat na "Čínska ruža - ibištek"