European Bonsai San Show 2016 - Saulieu, Francuzsko

Čo je nového a čo sa práve deje "vo svete".
Rad0
Dátum registrácie: 26 Apr 2016, 13:33

European Bonsai San Show 2016 - Saulieu, Francuzsko

Príspevok od užívateľa Rad0 » 07 Sep 2016, 22:06

14.-16.oktobra sa vo Francuzskom Saulieu usukutocni European Bonsai San Show 2016. Okrem stromov budu hlavnymi tahakmi 4 ucni majstra Masahiko Kimura: Masayuki Fujikawa, Marco Invernizzi, Taiga Urushibata a Hiroaki Suzuki.

Chcel by som sa spytat, ci niektory z klubov pripadne aj jednotlivci organizuju cestu na tuto akciu. Ako pozeram, tak pozeram neviem najst nejake rozumne (casovo aj financne) spojenie do danej lokality. Uvazujem nad cestou autom, ale samemu sa mi na taku dlhu streku ozaj nechce, takze potencialne hladam partaka pripadne by som sa k niekomu pripojil.

Užívateľov profilový obrázok
lacike
Dátum registrácie: 30 Jan 2011, 19:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: European Bonsai San Show 2016 - Saulieu, Francuzsko

Príspevok od užívateľa lacike » 08 Sep 2016, 22:27

Ja som tam bol 3 roky dozadu, lebo som v Parizi travil kazdy tyzden. Urcite nikto nebude organizovat vylet, je to daleko, zaujem maly..
Ak chces ist na vylet, tak odporucam nasledovne:
1. Kupit ryanair listok do Pariza, ich low-cost letisko je juzne od Pariza, co ti bude naramne vyhovovat (jednak je to blizsie a jednak sa nebudes trebat v nedelu cez kolonu, oproti ktorej je ta bratislavska iba mierne zdrzanie)
2. Zober si auto z pozicovne na potrebnu dobu priamo na letisku
3. na booking.com si najdi ubytko niekde v okoli, v blizkom bude problem, lebo tam uz ma urcite kopec ludi rezervacie prave kvoli akcii, ale kedze mas auto, nemas problem ani s 50km okolim

Odhadujem naklady nasledovne:
- ryanair letenka - 70 eur
- auto do 30 eur na den
- palivo podla potreby, ceny cca ako u nas, tusim to bolo do 300km od Pariza po dialnici skoro cely cas
- ubytko podobne ako auto, 30 eur na noc
- strava ako u nas
- cena listka na 2 dni plus dema tiez nie je nezanedbatelna

Rad0
Dátum registrácie: 26 Apr 2016, 13:33

Re: European Bonsai San Show 2016 - Saulieu, Francuzsko

Príspevok od užívateľa Rad0 » 09 Sep 2016, 09:04

Vdaka za info, ale asi z toho nic nebude. Ryanair teraz lieta na BVA co je severne od Pariza, letiet by som musel uz vo stvrtok a navrat az v utorok - vsetko zle. Alternativne by sa mozno dalo z Viedne do Lyonu kedy sedia datumy, ale letenky su okolo 260EUR. Asi sa budem musiet uspokojit s videami ;-)

Napísať odpoveď

Návrat na "Oznámenia"