galeria

rost
Dátum registrácie: 20 Aug 2012, 21:56

galeria

Príspevok od užívateľa rost » 02 Feb 2013, 20:04

ozaj chalani o vytvoreni dakej galerie vasich bonsajov ste uz rozmyslali

Užívateľov profilový obrázok
RastoS
Administrátor
Dátum registrácie: 22 Jún 2010, 18:12

Re: galeria

Príspevok od užívateľa RastoS » 02 Feb 2013, 21:19

rozmyšlali len mám strach že by to vyžadovalo priveľa miesta na uloženie fotiek. poradím sa s lacikem a dáme stanovisko. z technického hľadiska by to nemal byť problém.
R

rost
Dátum registrácie: 20 Aug 2012, 21:56

Príspevok od užívateľa rost » 06 Feb 2013, 20:01

no nieze chcem jako ja to zalezi hlavne od vas co maju co ukazat teda to musia prijat hlavne ty co maju co ukazat no ale ked ste to uz prebrali tak neviem lebo ja zatel nemam co ukazat teda ako bonsaj jamadori ano ale ked zase navalelo snehu fotku neurobim a dufal som ze mi pomozete ale ked nevidite neradite

lacike
Dátum registrácie: 30 Jan 2011, 19:13
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa lacike » 06 Feb 2013, 21:14

rost napísal:ozaj chalani o vytvoreni dakej galerie vasich bonsajov ste uz rozmyslali
Ahoj,

no, dumali a nie prvy krat. Ja si myslim, ze robit tu na fore galeriu je zbytocne hned z niekolkych dovodov:
- akykolvek plugin by sme tu dali, tak by nebol tak dobry ako webstranky a software na to urceny
- ak by sa pod galeriou chapali aj iba fotky v nejakej teme, tak to by stale zaberalo miesto, ktore sa mina a stoji peniaze ;;)

Osobne si myslim, ze najlepsie je, ak si ludia daju svoje fotky na napr. picasu alebo imageshack a do fora potom prihodia uz iba odkaz na svoju galeriu, vid navod:
http://bonsajforum.sk/viewtopic.php?f=3&t=765

Okrem toho, ti co maju co ukazat maju zvacsa aj svoj web ;-) No a v neposlednom rade, nie vsetkym sa chce nahravat tu kopu obrazkov..

RastoS
Administrátor
Dátum registrácie: 22 Jún 2010, 18:12

Príspevok od užívateľa RastoS » 06 Feb 2013, 22:16

ahojte, založil som pre tento účel nové subfórum. asi najlepšie bude ak si tam každý založí novú tému s vlastným menom v predmete a do nej pridáva linky. prípadne vo forme "RastoS - borievka" ak nechcete dávať viac stromov do jedného vlákna. tak hor sa na to:

http://bonsajforum.sk/viewforum.php?f=79

ak by ste mali niekto problém s picasa alebo google+ dajte vedieť, pripravíme nejaký rýchly návod na obsluhu.

R

Napísať odpoveď

Návrat na "Nápady na vylepšenie, sťažnosti a pochvaly"