navrh na topic

Užívateľov profilový obrázok
Zavael
Dátum registrácie: 18 Apr 2011, 09:51
Bydlisko: Martin, Slovakia, Earth, Solar System, Milky Way galaxy, this Universe

navrh na topic

Príspevok od užívateľa Zavael » 18 Apr 2011, 11:29

zdravim som tu novy, nedavno som sa zacal zaujimat o bonsaje a nesmierne ma to chytilo :D
toto forum je celkom prinosne a rad by som sa stal pravidelnym prispevatelom pocaj mojej bonsajistickej kariery ;) co by som privital, je, ak by sa v skupine Komunita pridal nejaky topic "Vaše bonsaje" alebo nieco podobne, kde by si uzivatelia mohli zalozit thread o svojich konkretnych stromcekoch a kde by sa mohli riesit konkretne problemi.. napr teraz som si nedavno kupil koniferu v tescu a v takom threade by som mohol s vami preberat cely jej vyvoj ako bonsai... tak by zaciatocnici co sem pridu o niekolko rokov mohli vidiet cely postup ;) ale je to len napad, tie ostatne fora mi pridu dost teoreticke a preto som to tam nechcel pchat :p

RastoS
Administrátor
Dátum registrácie: 22 Jún 2010, 18:12

Re: navrh na topic

Príspevok od užívateľa RastoS » 18 Apr 2011, 13:29

ahoj Zavael,
vo všetkých témach sa bavíme hlavne o našich bonsajoch ;)
Kľudne si otvor novú pod "Exteriérové bonsaje/iné".
ako dobrý nápad beriem vytvorenie niečoho podobného čo navrhuješ, pán Slovák to má čiastocne na svojej stránke. Mám na mysli vývoj bonsaja v čase. toto je však niečo do budúcnosti, keď bude dostatok fotiek z rastu a tvarovania nejakého jedinca môžeme niečo také spraviť. Zatiaľ ako hovorím daj niekde do existujúcich tém.
tu je dobrý príklad: http://www.bonsajforum.sk/viewtopic.php?f=30&t=215
pod skupinu (interiérové/exteriérové... a správny druh ak existuje založíš nový thread, ak taký druh nie je v hlavnej skupine môžeš dať pod 'iné'.

inak ak máte niekto záujem o vlastný web kde by ste chceli prezentovať svoje bonsaje bolo by možné vytvoriť tu ešte podstránky s názvom napr. http://www.bonsajforum.sk/rastovbonsaj/ a pod.

Rasťo

RastoS
Administrátor
Dátum registrácie: 22 Jún 2010, 18:12

Príspevok od užívateľa RastoS » 18 Apr 2011, 13:35

inak si stý člen fóra tak gratulujem :)

R

Zavael
Dátum registrácie: 18 Apr 2011, 09:51
Bydlisko: Martin, Slovakia, Earth, Solar System, Milky Way galaxy, this Universe

Príspevok od užívateľa Zavael » 18 Apr 2011, 16:12

oki šefe ;) tak nafotim a pridam, neviem totiz ci som vobec dobry kupil ale uz som si musel rychlo hocico kupit, lebo tie co som zasadil pred vikendom mi este nenarastli na bonsaje :))
jo a k tej stovke - to som cely ja, stale specialny :p

bonsai4
Dátum registrácie: 04 Sep 2010, 20:08

Príspevok od užívateľa bonsai4 » 18 Apr 2011, 16:44

:-o už sa teším na foto :-*

Napísať odpoveď

Návrat na "Nápady na vylepšenie, sťažnosti a pochvaly"