Ďakujeme za fórum

Užívateľov profilový obrázok
RastoS
Administrátor
Dátum registrácie: 22 Jún 2010, 18:12

Re: Ďakujeme za fórum

Príspevok od užívateľa RastoS » 19 Sep 2010, 22:10

:D vtipálek, no skúsim to sem teda hodiť a snáď cez týždeň vyriešim aj tie farby.

R

učok
Dátum registrácie: 22 Sep 2010, 22:58

Príspevok od užívateľa učok » 26 Sep 2010, 14:09

je to dobre takato stranka kde sa môžu prejavivať aj menej skuseny pestovatelia bonsajov.lebo z takzvanymi profesionalmy nemam dobre skusenosti.nechcu velmi poradit ked im stoho nekvapne nejake to €.unas je take prislovie-zabudla krava že bola teľaťom.takže zabudli že aj oni niekedy začinaly a bola im dobra každa rada.tu je to super len škoda že malo ludi je tu prihlasenych na raz.ale inač perfektne ;)

RastoS
Administrátor

Príspevok od užívateľa RastoS » 27 Sep 2010, 09:11

ahoj učok, máš pravdu ale nemyslím si že to je kvôli peniazom že nechcú poradiť a pár výborných pestovateľov už prispieva pravideľne aj tu.
prečo profesionáli neradia úplným začiatočníkom? no ja to poznám z vlastnej skúsenosti a to v oblasti IT. robil som admina 2 roky, predtým som sa počítačom venoval ako hobby a veľmi často som pre známych počítače skladal, ladil OS, odvíroval a pod.. Stalo sa mi pár krát že za mňou prišiel niekto aby som ho naučil pracovať na počítači, tj vytvárať adresáre/súbory, mazať, presúvať a tak tie úplné základy. vždy som im pomohol ale bolo to pre mňa jednak veľmi nudné a stálo ma to drahocenný čas takže sa viem vžiť do kože profesionálov v pestovaní bonsajov keď ich niekto žiada o pomoc s hynúcou karmonou, jeho prvým bonsajom a druhou rastlinou doma vôbec.
pokiaľ už žiadame o radu nejakého profíka treba predtým vyčerpať všetky ostatné možnosti na získanie informácií.

R

sesino
Dátum registrácie: 23 Jún 2010, 19:32

Príspevok od užívateľa sesino » 27 Sep 2010, 09:55

ucok , este maly dodatok , k tomu , co napisal Rasto,
ja som tiez presiel par forami, a vsade si pisali , ako pises profici( ktori sa osobne poznali) a rozoberali len svoje problemi, a preto sa Rasto rozhodol vytvorit tuto stranku -pre zacinajucich bonsaistov, vsetci mame nejake skusenosti-dobre, ci zle ,pri pestovani , a rad nikdy nie je dost , ale treba aj studovat literaturu, bez toho sa to neda :D

mikus
Dátum registrácie: 23 Jún 2010, 20:26

Príspevok od užívateľa mikus » 27 Sep 2010, 10:37

Hovoríte mi zo srdca.

učok
Dátum registrácie: 22 Sep 2010, 22:58

Príspevok od užívateľa učok » 27 Sep 2010, 15:59

mate pravdu. ;) ja dost citam literaturu a odoberam aj casopisi o bonsajoch a takisto vyuzivam aj net.chcel by som poprosit admina ci by nemohol uverejnovat nejake bonsajistycke stretnutia na regionalnej urovni alebo celoslovenskej.nemam o tychto akciach prehlad a rad by som sa nejakych zucastnil.dakujem.

RastoS
Administrátor

Príspevok od užívateľa RastoS » 27 Sep 2010, 16:03

budem sa snažiť pokiaľ to bude možné sledovať a uvádzať tu. taktiež prosím členov ak by o vedeli o nejakých výstavách alebo pravidelných stretnutiach ktoré sa organizujú vo vašich regiónoch aby dali vedieť ostatným členom.

R

palino59
Dátum registrácie: 15 Jan 2011, 18:57
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa palino59 » 16 Jan 2011, 20:11

musim sa aj ja pridat k tomuto vyjadrenie dik za toto forum B-) :YMAPPLAUSE:

ueshiba
Dátum registrácie: 21 Nov 2012, 08:54

Príspevok od užívateľa ueshiba » 26 Apr 2013, 13:26

Moje poznatky o bonsajoch ako takých a starostlivosti o nich sa aj vďaka tomuto fóru výrazne prehĺbili a preto by som rád poďakoval za jeho vytvorenie a taktiež samotným prispievateľom za ich nedoceniteľné rady z praxe.
Ostávam s pozdravom

平和と調和 の道

Vander
Dátum registrácie: 25 Apr 2013, 20:20

Príspevok od užívateľa Vander » 01 Máj 2013, 10:01

Super fórum, veľmi prehladné a poskytlo mi nesmierne množstvo rád ako sa čo najlepšie starať o svoje stromčeky. Na druhej strane aj keď ja sám poradiť neviem, som nováčik, našiel som tu strašne ochotných a priateľských ľudí, ktorí neváhajú sa podeliť o svoje skúsenosti.

Napísať odpoveď

Návrat na "Nápady na vylepšenie, sťažnosti a pochvaly"