Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Havrann
Dátum registrácie: 09 Sep 2010, 13:45

Reklama

Príspevok od užívateľa Havrann » 13 Sep 2010, 10:23

Rasťo ako je to s reklamou? Ak objavim zaujimavu cenu za bonsaje, naradie, hnojiva v niektorom supermarkete pripadne bonsaj centre je mozne uviest adresu a cenu. Budes to tolerovat. Na vedlajsom fore vznikali koli takymto ponukam hadky.
Marián Šimkovič
Danubius bonsaj klub Bratislava

RastoS
Administrátor
Dátum registrácie: 22 Jún 2010, 18:12

Re: Reklama

Príspevok od užívateľa RastoS » 13 Sep 2010, 20:05

ahoj, bonsaj komunita je pomerne malá na to aby som tu robil nejaké reštrikcie ktoré by mohli niektorých ľudí odradiť preto som sa vydal cestou slobody. je tu povolené prakticky všetko okrem nadávania a urážania ostatných členov fóra. kľudne sem môžete dávať linky na eshopy, inzeráty alebo aj iné bonsaj fóra.

nejaký človek raz povedal že úspech nie je v tom že prinesieš na trh niečo nové ale v tom že prídeš s bežným produktom ktorý poskytneš v nadštandardnej kvalite ;)
a o to sa tu snažím aj ja preto budem v najväčšej možnej miere vychádzať v ústrety členom fóra.

taktiež tu nechcem byť nejaký najvyšší ktorého musíte žiadať o čokoľvek. ako hovorím povolené je všetko, ak máte dobrý nápad na vylepšenie sem s ním. ja tu skôr fungujem ako váš technický poradca, rovnaké práva (admin) na fórum má aj mathew.

R

Havrann

Príspevok od užívateľa Havrann » 13 Sep 2010, 20:15

vdaka za odpoved.

Ak si este stale v BA mozes prist na stetnutie nasho klubu. Blizsie na http://www.bonsai.sk/ . Je to este stara stranka ( pripravujeme novu stranku s novym designom) ale dozvies sa tam miesto stretnutia.
Marián Šimkovič

RastoS
Administrátor

Príspevok od užívateľa RastoS » 13 Sep 2010, 21:03

prídem rád pozrieť.

R

Havrann

Príspevok od užívateľa Havrann » 13 Sep 2010, 21:35

Cez vikend boli clenovia nasho klubu v Prahe na narodnej vystave CBA a popri ceste sa zastavili aj v japonskych zahradach. Stretnutie byva kazdu poslaednu stredu v mesiaci v TIK TAK centre.
Marián Šimkovič

RastoS
Administrátor

Príspevok od užívateľa RastoS » 14 Sep 2010, 09:53

hej, prečítal som si na stránke. snáď to nájdem na prvý pokus. rád by som konečne videl nejakých bonsajových nadčencov a aké majú kúsky ako tvarujú a pod.

R

Napísať odpoveď

Návrat na "Nápady na vylepšenie, sťažnosti a pochvaly"