Prechadzka lesom...

keraM
Dátum registrácie: 16 Dec 2015, 20:02

Prechadzka lesom...

Príspevok od užívateľa keraM » 13 Mar 2016, 17:25

Bolo celkom dobre pocasie a v praci som mal trochu casu tak som zabohol do lesa a zakopol som o tento stromcek.
Tusim kto by si ho tam mohol pestovat ale nebudem svina Ale neskutocne sa mi pacil ale aj tak by som ho musel zaniest k rodicom len ci by mi ho polievali
Bol by som rad keby tema pokracovala aj s vasimi objavmi a ak tu take tema uz je tak nech to admin presunie
Prílohy
uploadfromtaptalk1457886225077.jpg
uploadfromtaptalk1457886268399.jpg

Užívateľov profilový obrázok
lacike
Dátum registrácie: 30 Jan 2011, 19:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prechadzka lesom...

Príspevok od užívateľa lacike » 13 Mar 2016, 17:33

cim presne je ten stromcek zaujimavy? idealne ak nakreslis. napriklad ze sa ti paci, ze by sa dal zrezat a mal by pekny pohyb a konicitu atd. zvacsa ked vybera stromcek, tak uz rozmyslas, ze co by sa s nim dalo robit. no a pozerat treba na kmen a korenove nabehy, vsetky ostatne je nepodstatne (ak sa bavime o listnacoch).

keraM

Príspevok od užívateľa keraM » 13 Mar 2016, 20:59

nechcel som ho velmi odhrabavat kedze som nemal v plane ho vykapat. prednostne ma zaujal kmen ktory je vysoky (nad zemou) cca 15cm a hruby skoro a past. ja kreslit velmi neviem ale skusi prilozit obrazok
Obrázok
Prílohy
uploadfromtaptalk1457899133359.jpg

lacike
Dátum registrácie: 30 Jan 2011, 19:13
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa lacike » 13 Mar 2016, 22:34

prve je ihlicnan a druhe je dost ine oproti fotke :-)

mne ten stromcek pride nezaujimavy a ak ho niekto pripravoval, tak zle, lebo tie hrube vetvy mal postupne odrzat a nechat zavalit ranu..

keraM

Príspevok od užívateľa keraM » 10 Máj 2016, 21:42

ObrázokObrázok

maju toto na svedomi diviaky alebo nieco ine? takych olamanych som nasiel sest a boli nedaleko od seba
Naposledy upravil/-a keraM v 11 Máj 2016, 09:36, upravené celkom 2 krát.

Chumo
Dátum registrácie: 28 Jún 2013, 19:58

Príspevok od užívateľa Chumo » 11 Máj 2016, 08:00

V mojej lokalite toto dorabaju srny a jelene... Sudim podla stop a trusu v okoli...

moonraingirl
Dátum registrácie: 19 Apr 2016, 15:07

Príspevok od užívateľa moonraingirl » 11 Máj 2016, 09:33

keraM napísal:nechcel som ho velmi odhrabavat kedze som nemal v plane ho vykapat. prednostne ma zaujal kmen ktory je vysoky (nad zemou) cca 15cm a hruby skoro a past. ja kreslit velmi neviem ale skusi prilozit obrazok
Obrázok
Ten prvý stromček je krásny,v taky by som chcela.
Ten druhý vyzerá znasilnene. Ten kmeň úplne neprirodzeny ...
Jasnacka, ja sa nevyznám a neovládam tie pravidlá, ale proste to na mňa zle pôsobí.

RastoS
Administrátor
Dátum registrácie: 22 Jún 2010, 18:12

Príspevok od užívateľa RastoS » 12 Máj 2016, 18:02

moonraingirl napísal: Jasnacka, ja sa nevyznám a neovládam tie pravidlá, ale proste to na mňa zle pôsobí.
pravidlá sú na to aby sa dosiahol krásny, prirodzene vyzerajúci strom a nie sú to zákony, môžu sa voľne porušovať. Bonsaje majú byť zmenšeninamy skutočných stromov a ak nejaký vyzerá neprirodzene tak ani v skutočnej veľkosti by nebol pekný a nevyzeral prirodzene. Pravidlá netreba ovládať na to aby sa ti niečo páčilo alebo nepáčilo. je to úplne v poriadku že sa ti nepáči (ani mne). Dôležité je aby sa páčil jeho majiteľovy ktorý doň vložil svoju prácu a predstavivosť.

R

Napísať odpoveď

Návrat na "Pokec"