Zoznamka

mirec
Dátum registrácie: 29 Máj 2012, 23:43

Re: Zoznamka

Príspevok od užívateľa mirec » 02 Feb 2013, 10:12

Zdravim ako tak sa predstavim aj ja :) volam sa Miroslav pochádzam z Michaloviec a mam no o mesiac budem mať 20 rokov...o bonsajoch sledujem a čítam už niečo cez 4 roky teraz som ešte len vo fáze zberu rastlin-yamadori alebo obstarávania niečoho pre mna zaujímavého...skušal som v byte pokojovky ale kolkokrat som kupil napr ficus retusa tolko krat odyšiel :Dbol u mna problem so zazimovanim a preto s nimi budem pokračovať alebo až testovať v buducnosti (ak bude vlastne bývanie) momentalne mam stromy na záhrade mojich rodičov, je to viac menej zahradkárska oblasť mimo nášho mesta...ale som v tom ešte laik

Užívateľov profilový obrázok
lacike
Dátum registrácie: 30 Jan 2011, 19:13
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa lacike » 02 Feb 2013, 17:47

mirec napísal:Zdravim ako tak sa predstavim aj ja :) volam sa Miroslav pochádzam z Michaloviec a mam no o mesiac budem mať 20 rokov...o bonsajoch sledujem a čítam už niečo cez 4 roky teraz som ešte len vo fáze zberu rastlin-yamadori alebo obstarávania niečoho pre mna zaujímavého...skušal som v byte pokojovky ale kolkokrat som kupil napr ficus retusa tolko krat odyšiel :Dbol u mna problem so zazimovanim a preto s nimi budem pokračovať alebo až testovať v buducnosti (ak bude vlastne bývanie) momentalne mam stromy na záhrade mojich rodičov, je to viac menej zahradkárska oblasť mimo nášho mesta...ale som v tom ešte laik
Ahoj a vitaj ;-)

Tak trocha ti zavidim, ze si s tym zacal tak skoro. Chcel by som uz mat teraz u rodicov 8-12 rocne yamadori :-)

rost
Dátum registrácie: 20 Aug 2012, 21:56

Príspevok od užívateľa rost » 02 Feb 2013, 19:58

no takto som to myslel lacike zarok bonsaj on ma na to casu habadej vytaj chlapce

frehley
Dátum registrácie: 26 Dec 2012, 14:36

Príspevok od užívateľa frehley » 13 Feb 2013, 11:15

caute niečo o mne volam sa luboš śpalek som z šulekova obec vedla hlohovca mam 43 ,dve dcery a jednu manželku :) od mala som pobehoval po vonku ,futbal hokeja všetko možne čo sa dalo takže mam velmi blizko ku prirode.otec ma viedol ku zahradkarčeniu čomu som sa za mladi branil no časom som zistil že ma to vlastne bavi najme ak sa ti niečo podari dopestovat a tak som si založil maly sadik ovocne stromy cca 20 arovy a skušam rozne druhy .take moje zadostiučinenie mojeho trapenia je vypestovanie jablone IDARED štyhle vreteno z plodmi 550,g fakt som sa tešil. bonsaje som obdivoval už davno a tak by som sa chcel priučit k niečomu velmi ušlachtilemu a krasnemu ako bonsaje su . Zaregistroval som sa len nedavno zistujem že su tu šikovny chalani a tak dufam že aj s vašou pomocou sa mi niečo podari dopestovať :-? Takže čaute

Martin S
Dátum registrácie: 13 Jan 2011, 11:38

Príspevok od užívateľa Martin S » 13 Feb 2013, 12:06

Ahoj z Beresegu vitam ta a ak budes nieco potrebovat kludne daj vediet.V Hlohovci je uderna a akcna bunka Trnavskeho BK :))

mohykan
Dátum registrácie: 06 Feb 2013, 21:44

Príspevok od užívateľa mohykan » 14 Feb 2013, 19:06

Helou.Tak zde se hlasi vojin Marek zo Svitu :) Mam zatial 1 ficus a cca 6tucnolistov a zbytok kaktusy. Som zaciatocnik,ktory sa rad priuci,stretne s ludmi s rovnakym konickom. Takze priatela vitam a pytam kvanta informaaacii :) ^:)^

mikus
Dátum registrácie: 23 Jún 2010, 20:26

Príspevok od užívateľa mikus » 14 Feb 2013, 20:12

ako sa hovorí,že jeden stromček je pre strach,tak hurá na ďaľšie,aj fikusy sa dajú celkom ľahko rozmnožiť odrezkami

rasto
Dátum registrácie: 09 Máj 2012, 13:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa rasto » 14 Feb 2013, 20:21

helou and welcome, posledny mohykan. Podla toho cim zacinas, asi budes robit interierove kusy. Popozeraj tuto sekciu, je tam dost vela vseobecnych informacii co a ako, nech sa dari.

Ahmed
Dátum registrácie: 28 Sep 2010, 14:56

Príspevok od užívateľa Ahmed » 28 Feb 2013, 12:01

Ahojte pridam sa aj ja. Na fore som uz nejaky cas, tak patri sa aj do zoznamky :) Volaju ma Ahmed, som zo Spisskej Novej Vsi a bonsaje pestujem uz par rokov, mam ich stovky :D samozrejme to niesu vsetko vystavne kusy, skor material na ziskavanie skusenosti, skutocnych bonsajov mam len par :)

RastoS
Administrátor
Dátum registrácie: 22 Jún 2010, 18:12

Príspevok od užívateľa RastoS » 28 Feb 2013, 21:17

vítame ťa medzi nami, aj keď si tu už nejaký čas ;)

Felix
Dátum registrácie: 09 Jan 2013, 20:55

Príspevok od užívateľa Felix » 28 Feb 2013, 22:49

Zdravím volám sa Félix mám 52 rokov pochádzam zo Sabinova s bonsajmi som začínal cca pred 25 rokmi na balkóne ale vlastnou vinou som one prišiel, asi pred 5 rokmi som sa k tomu vrátil,mám pár stromčekov na záhradke v črepníkoch Lipy, Javory, Tisy, boli aj Buky ale minulú zimu neprežili všetko vlastné yamadori, a niečo kúpené Borievky a Javor, v byte Fikus, Tučnolisty, Ligustrum čo som dostal na 50 siate :) a Carmonu som kúpil cca mesiac od p. Szaba. V minulom roku to nabralo vážnejšiu formu tak som tu,a hlcem čo sa dá.

RastoS
Administrátor

Príspevok od užívateľa RastoS » 01 Mar 2013, 09:01

vítame ťa medzi nami.

Felix
Dátum registrácie: 09 Jan 2013, 20:55

Príspevok od užívateľa Felix » 26 Mar 2013, 15:56

Ďakujem a ešte doplním že som zo Sabinova z Prešovského kraja.

Felix

ptrvarga
Dátum registrácie: 19 Sep 2012, 18:59

Príspevok od užívateľa ptrvarga » 26 Mar 2013, 16:14

ahojte,
ja som netušil, že takéto vlákno tuto existuje.. aj napriek nepredstaveniu sa som si dovolil reagovať na zopár príspevkov a takžiež som vytvoril zopár tém. ak som tým narušil Vaše pravidlá, tak sa ospravedlňujem.
volám sa Peter, žijem v Trnave a s bonsai som začal len nedávno (oktober 2012), mám doma zopár stromčekov ktorým sa momentálne venujem. postupne by som chcel svoju zbierku rozšíriť. momentálne aktívne študujem, sledujem fóra a učím sa starostlivosti o rôzne druhy.
v prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.
Peter

RastoS
Administrátor

Príspevok od užívateľa RastoS » 26 Mar 2013, 20:41

ahoj, vítame ťa. žiadne pravidlá si neporušil, predstavenie sa je čisto dobrovoľné.
v Trnave máš výbornú bonsajovú základňu - klub. určite si tam zájdi a veľa sa naučíš.

R

ptrvarga
Dátum registrácie: 19 Sep 2012, 18:59

Príspevok od užívateľa ptrvarga » 26 Mar 2013, 20:44

ďakujem pekne :)
už som dohodnutý, po Veľkej noci idem pozrieť do HC na stretko do ateliéru pána Vadovského.

martin z
Dátum registrácie: 15 Apr 2013, 21:51

Príspevok od užívateľa martin z » 17 Apr 2013, 08:43

ahojte vsetci, som oddanym navstevnikom vasho fora, no az teraz som sa registroval. Volam sa Martin a som z Kosic kde studujem architekturu. Mam 27 rokov a krasou bonsajou som ocareny uz dlhsi cas. Tak neako aktivnejsie sa tomu venujem posledne dva roky. Zatial nemozem povedat ze som vlastnikom prezetovatelneho stromu , snazim sa hromadit material a ucit sa akoho udrzat pri zivote aby stromky prosperovali a rastli do krasy:)sem tam nieco zastrihnem pristrihnem odrezem.
Vase forum je perfektny zdroj infrormacii a inspiracii tak dufam ze sa budem s Vami na jeho raste podielat:))
Takze tolko o mne , dakujem a prajem pekny slnecny den vsetkym:)

RastoS
Administrátor

Príspevok od užívateľa RastoS » 17 Apr 2013, 09:11

ahoj, vítame ťa a sme radi že pridne ďalší aktívny člen ;)

R

martin z
Dátum registrácie: 15 Apr 2013, 21:51

Príspevok od užívateľa martin z » 17 Apr 2013, 09:13

Dakujem a garantujem za moja aktivita sa bude uz len zvysovat:)))

lacike
Dátum registrácie: 30 Jan 2011, 19:13
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa lacike » 17 Apr 2013, 13:04

Vitaj a ak si to este neurobil, tak sa objav na stretnuti kosickeho bonsaj klubu. Maju pravidelne stretnutia a su na velmi dobre urovni ;-)

Napísať odpoveď

Návrat na "Členovia"