Prišiel ten čas.

Je to už nejaká doba, ako bolo bonsajforum.sk založené. Pomohlo našej komunite zostať v kontakte, či zdieľať vedomosti a skúsenosti. Neúprosne sa však spôsob interakcie presúva na iné platformy. Vidieť to môžeme na počte nových príspevkov tu oproti https://www.facebook.com/groups/bonsajforum. Väčšina zakladajúcich členov sem už pravidelne nechodí, čo má negatívny dopad na počet a kvalitu odpovedí pre nových členov, resp. začiatočníkov.

Rozhodli sme sa preto, že prevádzkovať toto fórum už nemá zmysel a od leta bude doména presmerovávať na svoj Facebookový náprotivok. Venujte mu prosím tichú spomienku. Vidíme sa!

RastoS & lacike

hladajú sa...?!

samurai
Reactions:
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 07 Sep 2010, 22:27

hladajú sa...?!

Príspevok od používateľa samurai »

Bud v potokoch,riekach kde ich prúd vody neustále omiela-tvaruje alebo v lesoch a skalnatych bralách...no ideál je ked spadne lomový kamen do potoka kde sa ostré hrany zahladia....alebo sa dajú aj zakúpiť ale poteší ked si ho každý nájde a stoji to len čas -popr.nízke náklady.........(cesta -benzin a čas)

samurai
Reactions:
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 07 Sep 2010, 22:27

Re: hladajú sa...?!

Príspevok od používateľa samurai »

inšpiráciu možte získať aj na http://www.bonsai-sba.sk/distribution/v ... &t=574,kde som dvorným lepičom a archivárom ,,,,,však nakuknite..................inak Trnavský club každu dohodnutú nedelu stružlikaju pod drobnohladom suiseki majstra svoje dai...info na http://www.bonsaiklubtrnava.sk/ ...poprípade si treba kliknút do knihy návštev.......!!!

Napísať odpoveď

Návrat na "Vyhľadávanie suiseki"