Listy

Užívateľov profilový obrázok
lacike
Dátum registrácie: 30 Jan 2011, 19:13
Kontaktovať užívateľa:

Re: Listy

Príspevok od užívateľa lacike » 31 Máj 2013, 09:40

Tak vyssia vlhkost je super, pokial je vyriesene vetranie. Akonahle sa nevetra, tak su problemy. By ma zaujimalo, ze ako vobec dosahujes taku vlhkost a zaroven nemas plesne a s tym suvisiace veci :)
Taku vlhkost som nameral akurat v dome po pradedovi, kde by som ale nechcel byvat :-D

Užívateľov profilový obrázok
RastoS
Administrátor
Dátum registrácie: 22 Jún 2010, 18:12

Príspevok od užívateľa RastoS » 10 Jún 2013, 14:04

ahoj, tak ako je na tom? čo mám ja skúsenosti tak tieto variegaty sa dokážu zotaviť aj z takéhoto niečoho ak odstrániš problém začnú krásne rašiť. Mne to inak skôr pripadá ako keby výrazne preschla, tie listy vyzerajú hnedé, ak by bola premočená tak by boli čierne.

R

eMKey
Dátum registrácie: 27 Mar 2018, 16:34

Príspevok od užívateľa eMKey » 27 Mar 2018, 19:33

Ahojte,
Pred 2 tyzdnami som si kupil moju prvu bonsaiku (serisa foetida) ale akosi sa jej u nas nepaci,od piatku (po tyzdni co ju mam doma) som si zacal vsimat ze jej zacali zltnut listy a vytvarat sa na nich cierne fliacky.Cital som ze listky jej zltnu ked ma malo vody,tak som skusal zalievat aj viacej ale nezda sa ze by to pomohlo,ba naopak lebo sa mi na kôre zacala tvorit plesen.Prikladam aj nejake fotky na posudenie ( https://ulozto.sk/tam/_CVKOe0wABoKm )

Budem vdacny za kazdu radu
Marek

Napísať odpoveď

Návrat na "Serissa smradľavá - Serissa foetida"