Pomoc s Greviou

Pomoc s Greviou

Poslaťod Peter H » 29 Jún 2017, 12:45

Ahojte.

Potreboval by som poradit s mojou Greviou. Bonsaju sa dari, pekne rastie, dokonca aktualne aj pekne zakvitol. Mam s nim jediny problem a to s lepkavou stavou ktoru vylucuje po bokoch listov, hlavne na vrchu stromu. Skodcov nema ziadnych, rastie ako divy, nestacim ho strihat :) Mam ho uz vyse roku, a cely cas stavu vylucuje (cely rok, nezalezi na rocnom obdobi). Neviete nahodou poradit ci sa nahodou nestaram zle o neho, nieco mu nechyba alebo dacoho ma vela? :)

dakujem
Peter H

Re: Pomoc s Greviou

Poslaťod peter G » 04 Júl 2017, 13:17

Veľa ľudí tu asi grewiu nepestuje. Asi by som kontaktoval predajcu alebo napísal mail napr. do Libčian. Môže to byť aj špecifikum druhu, ak nie sú žiadne iné príznaky že by to bola choroba...
long live your 盆栽
P.G.
Obrázok užívateľa
peter G

Re: Pomoc s Greviou

Poslaťod Peter H » 14 Júl 2017, 19:29

Bonsai som kupoval v BC Kosice, a aj Duri Sabo mi potvrdil ze aj ostatne grewie sa mu spravali rovnako, ale zase nemal ich vela. Napalo ma len ze sa skusim spytat aj tu, kedze tu bolo par informacii aj o nich a tak som myslel ze su tu aj bonsajisti so skusenostami s nimi. Skusim sa este poinformovat aj v Libcanoch. Informacii o grewiach je dost malo aj inde, nie je to typicky druh... Ale zase tie kvety za to stoja :)
Peter H

Späť na Iné..

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Informácia

Tím • Time zone: Europe/Bratislava [ letný čas ]